O nas

Szanowni Państwo!

Witamy w Hostelu Classic w zielonym warszawskim Wilanowie. Obiekt prowadzony jest zgodnie z Ustawą o Turystyce i Obiektach Hotelowych.

Hostel tym różni się od hotelu, że wynajmuje się w nim nie całe pokoje, lecz łóżka w pokojach wieloosobowych, dzięki czemu koszt noclegu jest wielokrotnie tańszy i dostępny dla Gości o mniej zasobnych portfelach. Nie znaczy to, że pozbawieni są wygody. Do wspólnego użytku udostępniamy salon z kominkiem, bogato wyposażoną kuchnię, w której można przygotowywać sobie posiłki oraz łazienkę z wanną i prysznicem.

Warta podkreślenia jest lokalizacja Hostelu, nie tylko w okolicy pałacu króla Jana III Sobieskiego i parku, który znakomicie nadaje się do spacerów, ale także w pobliżu przystanku autobusowego, co gwarantuje dogodne połączenie z wszystkimi dzielnicami Warszawy.

Największym atutem naszego Hostelu jest jednak atmosfera, która w nim panuje. Każdy Gość jest mile widziany, staramy się – w miarę możliwości – spełniać Jego życzenia, a we wszystkie uwagi wsłuchujemy się z uwagą i życzliwością. Mamy świadomość, że zadowolenie Gości jest warunkiem sukcesu obiektu, którego jesteśmy właścicielami i który osobiście prowadzimy.